Вівторок, 28 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 

email: 

Начальник: Єрмолаєв Володимир Алімович

Управління містобудування, архітектури та земельних ресурсів відповідно до покладених на нього завдань здійснює:

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування, архітектури та будівництва на території територіальної громади.
  • забезпечення реалізації державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю, дотримання замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт.
  • здійснення відповідно до законодавства України державного архітектурно-будівельного контролю.
  • аналіз стану містобудування на території територіальної громади, організація розроблення, проведення експертизи і забезпечення затвердження в установленому порядку генерального плану та іншої містобудівної документації.
  • координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови території, поліпшення її архітектурного вигляду, збереження традиційного характеру середовища і об’єктів архітектурної та містобудівної спадщини.
  • веде облік землекористувачів та землевласників як складової земельного кадастру, моніторинг земель, здійснює землеустрій та роботи з охорони земель.
  • забезпечує реалізацію державних, розроблення і здійснення місцевих програм, містобудівної документації, розвитку земельних відносин.

 

Відділ містобудування та архітектури

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 

email: 

Начальник: 

Відділ містобудування в структурі Управління розглядає, у випадках встановлених законодавством, пропозиції суб’єктів містобудування, щодо визначення територій, вибору, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, розробляє та подає до Гостомельської селищної ради висновки з цих питань, забезпечує контроль за використанням і забудовою зазначених територій, а також можливість впровадження на них запланованої містобудівної діяльності.

 

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 

email: 

Начальник: Шома Артем Геннадійович

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю в структурі Управління здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, проектної документації щодо об’єктів, розташованих у межах відповідних населених пунктів.

Відділ земельних ресурсів

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 

email: 

Начальник: Лукашевич Євгенія Олександрівна

Відділ земельних ресурсів в структурі Управління здійснює аналітичний облік використання земельних ресурсів селищної територіальної громади, відповідно до оформлених правовстановлюючих документів на земельні ділянки та забезпечує створення відповідної електронної бази даних.