Понеділок, 29 травня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 
 
Прихильники гостомельського футболу одним із перших об'єктів після деокупації подбали про Центральний стадіон, поле якого було у вирвах від артобстрілів. Наразі все, як було до війни. Конструкція приміщення має необхідні безпекові параметри.
На стадіоні тренуються і проходять спортивно-психологічну реабілітацію діти й дорослі. Саме фізичні навантаження, на думку психологів, допомагають в адаптації у складний період. Уже стали постійно активними спортивні вікенди на згадуваному стадіоні для гравців-футболістів усіх вікових категорій.
Нещодавно пройшов шостий тур Бучанського району сезону 22/23 й завершився результативно. Відтак наш ФК "Факел" (тренер Ігор Вакуленко) завершив матч з ФК «Чайка»(Борщагівка)з рахунком: 3-3. Гостомельска команда ФК "Кімерка"(тренер Олександр Венгер) зіграла з Ліневіч-Груп з рахунком: 2-1.
Футбольна команда U 17 "Фенікс" Гостомель (тренер Сергій Іванків) у рамках V туру Чемпіонату Київської області з футболу приймала юнацьку команду КДЮСШ "Славутич". У нашій команді забитими голами відзначилися Єгор Єфремов і Микита Шпак.
Справжньою родзинкою стала зустріч між зірковими командами-ветеранами Київського "Динамо" та "Динамо" Family (Гостомель).
 
 
 
 
 
 
 
+3
 
 
1616
 
1 коментар
Поширили: 8
 
Подобається
 
 
 
Коментувати
 
 
Поширити
 
 

Новини