Вівторок, 28 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 
Уже той факт, що Галина Гілярівна 85 років не покидає сцену є легендою, а в тім у життєписі акторки чимало дивовижних подій, навіть на світ вона народилася, коли її бабуся, йдучи в пологовий будинок, знайшла в снігу золотий перстень, про що свого часу було своєрідне віщування. В творчому амплуа Галини Гілярівні багато героїчних ролей, через що дуже символічно, що вона відвідала нашу героїчну громаду. Перед учасниками зустрічі також виступили юні декламаторки з ліцею №1 ,  відомий читець поезії Тараса Шевченка, житель села Мощун Михайло Орлюк.
Начальник ГСВА Сергій Борисюк подякував народну артистку за таку теплу зустріч, а організатор творчого заходу Всеукраїнської іноваційної освітньої платформи "Сходи в майбутнє "Ігор Найда повідомив, що ці зустрічі матимуть продовження. Незабутню зустріч вела педагог, членкиня НСЖУ, керівник проєкту «Діти - Війна - Україна», який реалізовується в Гостомельській ОТГ, Ольга Ходацька.
Творчу діяльність Галина Яблонська розпочала артисткою-ученицею Проскурівського українського музично-драматичного театру у травні 1944 року. З 1944 по 1951 рр. - артистка Кам'янець-Подільского, Могилів-Подільського, Вінницького та Дніпропетровського українських драматичних театрів.
З 1951 року Галина Гілярівна працює в театрі ім. Івана Франка.

Новини