Вівторок, 28 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Він цвів дитячих посмішок і мрій, але жоростока війна внесла свої корективи. Все ж вихователі й педагоги мріють і вірять, що наступне 21 заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу "Первоцвіт" Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області, який сьогодні святкує свій 15-й ювілей, відствяткує в новому приміщенні. Педагоги "Первоцвіту" сьогодні пишуть наступне: 
"Вік, що складає 15 років - це мало, чи багато? Для людини це початок життєвого шляху, а для дитсадку це вже ціла історія.Протягом цих 15 років працівники дошкільного зпкладу щодня віддавали частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям. Серце кожного, хто хоча б раз завітав до нашого садочку, відчувало любов і затишок, добро і щирість, які тут панували завжди. 
15 років садочок жив яскравим життям, сповненим радощами перемог, сумом невдач, цікавими іграми, новими відкриттями, незабутніми зустрічами...
Люблячі та турботливі працівники садочку за ці 15 років виплекали понад 1000 вихованців та відкрили їм двері у широктй світ.
Слід назвати працівників закладу, які з дня його народження (21.09.2007р.) і по тепер, несуть нашим дітям світде, добре, вічне. Це директор садочка Наталія Олексіївна Петриченко; помічник вихователя, а зараз вихователь, Ольга Петрівна Єрмуракі; вихователь, а зараз директор Закладу дошкільної освіти "Казка" (с.Горенка) Юлія Володимирівна Комаренко; завгосп Марина Станіславівна Псалом; сторож Валентина Петрівна Третякова; робітник з обслуговування будівлі Сергій Іванович Несвєдов.
Пршаємося  й тим, що виховали для відділу освіти Гостомельської селищної ради спеціаліста з дошкільної освіти Євгенію Олександрівну Роман.
І звичайнл, хочеться назвати тих, хто останнім часом знаходився поруч з нашими дітьми, для них жили, піклувались про них, разом з ними творили, дарували їм щастя. Це наші педагоги: Людмила Миколаївна Ничипорук, Ірина Олександрівна Ходанкова, Лідія Анатоліївна Іваненко, Світлана Олександрівна Капацин, Наталія Миколаївна Клим, Наталія Миколаївна Ревук, Людмила Андріївна Вовчок, Наталія Михайлівна Новицька, Мирослава Олександрівна Василюк, Марія Володимирівна Мороз. А також персонал, який створював для педагогів та дітей комфортні умови перебування в закладі: Албона Валеріївна Морозова, Людмила Миколаївна Друцька, Володимир Михайлович Паначук, Євген Миколайович Небатов.
День народження - це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива.

Нажаль, в цьому році все це перекреслила війна. Рашистські окупанти вщент зруйнували наш затишний куточок, наш садочок"Первоцвіт".
Але вони не змогди і ніколи не зможуть зруйнувати мрію, мрію наших дітей і всіх дітей вільної незалежної України жити щасливо, радіти кожному новому дню, посміхатись один одному... Їм не вдалось зруйнувати душу нашого "Первоцвіту", бо його душа - це всі ми: діти та їх батьки, працівники закладу.
Зараз наших дітей розкидала доля по всй Україні, багато з них знаходиться за її межами. Але вони не забувають свій садок, своїх вихователів, спілкуються з ними дистанційно., і чекають на зустріч
з ними.
А повернення це обов'язково настане... після ПЕРЕМОГИ. Треба тільки вірити і чекати. Наш садочок не щезне, він просто змінить свою адресу, і ми переселимось в нову будівлю: простору, світлу, сучасну, з новітнім навчальним та ігровим обладнанням, сучасними меблями та ігровими майданчиками.
Ми всі віримо, що заклад ще відсвяткує не одну славну дату. А добрі справи, які зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для прийдешніх поколінь".

Новини