Вівторок, 28 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Незламне, героїчне та унікальне село! На долю мешканців села Горенки випала героїчна честь – стати щитом  столиці нашої держави від рашистської навали. Згуртовані та сміливі люди — ось справжня цінність цього невеликого, але величного місця!
Вітаємо всіх мешканців з Днем села, якому вже понад 200 років! Своєю позицією, своїм характером, своєю любов’ю до рідної землі, втраченими домівками, ціною власного життя ви довели, що українці непереможні та нескорені! Перемога буде за нами!
Цьогоріч ми не можемо відсвяткувати сповна цей День. Але після Нашої Перемоги ми зробимо це обов’язково!
Сьогодні хочеться подякувати і низько вклонитися всім тим, хто не зрадив, всім тим, хто обороняв і з перших годин наступу став на оборону; волонтерам, які під час запеклих боїв і після них власною небайдужістю рятували сусідів та мешканців села. Ми дякуємо лікарям, рятувальникам, водіям і, звісно, Збройним силам України, Національній гвардії, добровольчим формуванням за непохитну позицію захисту!
Примножуймо  й надалі здобутки нашого села на радість дітям і внукам, бо кожне село — невичерпна  криниця нашого родоводу.
Хочу побажати кожному з Вас розквіту і процвітання, мирного неба й перемоги. Волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та діях. А ще рясних врожаїв на всіх нивах життя. Хай кожен ваш день  день буде зігрітий добром і теплом.


З повагою начальник ГСВА Сергій Борисюк

Новини