П'ятниця, 31 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Увесь спектр соціального захисту в умовах воєнного стану надається через внесення даних у інтегровану інформаційну систему «Соціальна громада» згідно заяв громадян. Відтак згідно програми соціальних захисту ГСВА окрім традиційних видів соціальних видів допомоги за поточний період громадянам надано допомоги на суму понад 2,5 млн. грн. Найбільші видатки складає матеріальна допомога на суму 1 млн. 375 тисяч грн. членам родин, де є загиблі внаслідок агресії рф. Таких родин було 55. Понад 600 тисяч грн. виділено на допомогу жителям громади на лікування, операції, реабілітацію, які отримали поранення внаслідок бойових дій та іншим категоріям населення, 15-и родинам надавалася одноразова матеріальна допомога на поховання загиблих військовослужбовців (450 тисяч грн.).
Наразі в Гостомельській ОТГ перебуває на обліку 847 осіб з категорії ВПО, 350 з яких зі східних областей. За повідомленням очільниці відділу Лариси Кушніренко відділ працює з державними програмами щодо можливості забезпечення житлом громадян, які його втратили. Відтак вже 7 сімей нашої громади очікують нових помешкань у місті Бровари. Наразі подано 35 заяв на отримання даної категорії житла, і процес прийому заяв продовжується.
Хто може скористатися програмою? Громадяни (жителі Київщини), які втратили свої домівки через ворожі обстріли. Реєстри формуватимуть в порядку надходження заяв. Пріоритетне право надаватиметься: – сім’ям загиблих внаслідок збройної агресії рф; – багатодітним сім’ям; – особам, які втратили працездатність; – людям пенсійного віку; – людям з інвалідністю. Де можна отримати житло? Більш детально за посиланням: https://bsr.gov.ua/novini/oblasna-sotsialna-prohrama-nova-oselia-vyznacheno-khto-i-iakym-chynom-mozhe-otrymaty-koshty-na-novi-kvartyry.html.
ГСВА також вивчає можливості залучення коштів програми «Відновлення України», благодійними фондами, які надають допомогу стосовно відбудови житла в приватному секторі. Ознайомитися з інформацією з одним із них, як от «Мій дім — Україна» можна за посиланням: https://gostomel-rada.gov.ua/news/5553-blagodijnij-fond-mij-dim-ukrajina.
Працівники відділу соцзахисту ГСВА також забезпечують регулярну адресну гуманітарну допомогу від департаменту соціального захисту КОВА для 60 одиноких непрацездатних осіб похилого віку які стоять на обліку в КУ «Центр надання соціальних послуг».

Новини