Понеділок, 27 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 
Офіс Генерального прокурора об'єднав зусилля правоохоронців, експертів, представників громадських, міжнародних організацій, ЗМІ, журналістів і всіх, хто хоче допомогти і фіксує вбивства мирних громадян та інші міжнародні злочини Російської Федерації на нашій землі.
З метою узагальнення всієї наявної інформації (фото, аудіо, відео матеріалів, будь-яких інших відомостей) щодо військової агресії проти України відносно цивільного населення для подальшого використання її Офісом Генерального прокурора в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі та в українських судах вся інформація має бути зібрана та збережена на єдиному ресурсі Офісу Генерального прокурора - https://warcrimes.gov.ua/
https://warcrimes.gov.ua/ - це своєрідний доказовий хаб, з яким працюють всі правоохоронні і державні органи. На сайті платформи покрокова інструкція для тих, хто передає свідчення про злочини Російської Федерації.
Надана Вами інформація буде використана для притягнення до відповідальності осіб, винних в найтяжчих міжнародних злочинах, як в українських судах, так і в у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі та в спеціальному трибуналі після його створення.

Новини