П'ятниця, 31 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Українські громадяни, які постраждали внаслідок збройної агресії рф, можуть бути евакуйовані та доправлені на спеціалізоване лікування до клінік Європи.
‼️ Ознайомитися з алгоритмом медичної евакуації можна за посиланням https://bit.ly/3QJS3go
Рішення про направлення пацієнта на лікування за кордон приймає лікар, керуючись встановленими критеріями направлення громадян України для лікування за кордон — https://bit.ly/3poRQDt
До закордонних клінік в Європі транспортуються насамперед: пацієнти з мінно-вибуховими травмами, пацієнти з опіками, діти та дорослі пацієнти з новоутвореннями та діти з орфанними захворюваннями.
Відповідність критеріям направлення громадян України за кордон для лікування під час дії воєнного стану підтверджується формою первинної облікової документації № 027/о «Виписка із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого», заповненою лікарем закладу охорони здоров’я, який здійснює координацію направлення громадян України для лікування за кордон.
Важкохворі українці або ж ті, хто отримав травми внаслідок війни, також можуть самостійно подати попередню заявку на Програму медичної евакуації. Для цього на сайті МОЗ, в розділі Громадянам слід заповнити відповідну заявку.
‼️ Посилання на заявку – https://bit.ly/3Atu3Zi
Далі МОЗ верифікую інформацію, та ви отримаєте зворотний зв'язок.
Евакуація для українських пацієнтів – безоплатна. МОЗ у співпраці з Єврокомісією організовують евакуаційні рейси з найгарячіших точок до більш безпечних регіонів України та направляють людей на лікування за кордон абсолютно на безоплатній основі.
Загалом вже понад 1600 українців евакуйовано до закордонних клінік 

Новини