П'ятниця, 31 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Вони були справжніми Воїнами Світла, і на початку їх було 80 бійців проти кількох тисяч окупантів. Однак вони стали тими героям, хто перевершив подвиг 300 спартанців. Вони прийняли бій на березі маленької річки Ірпінь, яка перетворилася в нездоланну твердиню. Це були воїни 72 бригади імені Чорних Запоржців. Їх подвиг  неодноразово відзначав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. 11 вересня учасники Дня пам’яті також вшанували героїзм бійців з інших підрозділів в тому числі іноземного Легіону. Зокрема слова шани висловили голова КОВА — Олексій Кулеба, ГСВА заступник начальника Гостомельської ВА Леонід Вінцевич, відділу культури громади Катерина Павленко, староста Мощуна Петро Макушенко та інші.   

68 родин з усієї України приїхали до села Мощун, щоб віддати шану своїм чоловікам, синам і братам, які загинули, боронячи Київщину.

Пам'ятний захід провели на тодішніх оборонних позиціях, де пів року тому ще велися жорстокі бої з російською армією, переглянуули документальний фільм про «Вогняний вал Мощуна», висадили калину, яка є символом Незамної України та залишили на неприступних кордонах Мощуна Янголів Світла, виготовлених руками дітей нашої героїчної громади. Рідні військових і місцеві жителі спільно з капеланом прочитали молитву за спочин у Вічності душ полеглих воїнів. Пам'ятатимо всіх, хто ціною власного життя захищає кордони нашої свободи та виборює незалежність нашої Держави.

Вічна пам'ять Героям!

 

 

Новини