П'ятниця, 31 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Продовжуємо розповідати про волонтерів і проєкти відновлення життєдіяльності нашої громади.

Мільйони українців втратили житло через війну. Українцям та іноземцям пропонують допомогти мешканцям постраждалих будинків Київської області їх відновити. Майже 75% нових будинків в Ірпені та Гостомелі були пошкоджені внаслідок російської агресії проти України. З такою ініціативою виступає сайт з нерухомості ЛУН. Тим самим хочуть допомогти мешканцям Ірпеня і Гостомеля провести ремонти та не залишитися без даху над головою.

Благодійний проєкт отримав назву “Будинки війни”. На сайті та соцмережах ЛУН розповідається про історію постраждалих внаслідок війни будинків та надаються реквізити, щоб допомогти конкретному будинку. Поки що командою ЛУН опубліковані історії 7 будинків. Поступово буде додаватися інформація про інші будинки. Крім Гостомеля та Ірпеня на сторінках проєкту пізніше з’явиться інформація про постраждалі будинки у Бучі. Фотокореспонденти фіксують постраждалі будівлі, які є символом незламності українців.

Про кожний пошкоджений будинок розповідають місцеві мешканці: що та коли було пошкоджено, скільки коштів потрібно на відновлення та скільки уже вдалося зібрати чи зробити. Мешканці багатьох постраждалих будинків розуміють: якщо не встигнути провести роботи до зими, то вже буде пізно.

ей будинок розташований на вул. Свято-Покровській, 73-Б. Загарбники заселились у квартири людей, в той час як власники цих квартир були вимушені жити в підвалі. Також росіяни розстрілювати будинок з гелікоптера при відступі з міста. Спалений дах, розграбовані квартири, ушкодження від вибухів — ось чим стикнулися мешканці цього житлового комплексу.

Наразі у житловому комплексі проведені первинні роботи з вивезення сміття. Проведена експертиза щодо ушкоджень. Складено план дій щодо відновлення будівлі. За словами голови ОСББ будинку, там потрібен капітальний ремонт. Для допомоги у відновленні цього будинку можна переказати кошти ОСББ “Родинний затишок 2015”, реквізити є на сайті

Джередло інформації Дмитро Чернишов («Информатор»)

Новини