П'ятниця, 31 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Питання підготовки до чергового опалювального сезону, який за розпорядженням уряду має розпочатися 15 жовтня не раз опрацьовувалося на робочих нарадах в ГСВА з представниками теплооператорів і ремонтниками. Відтак наші котельні відповідно підготовлені до опалювальног сезону, про що повідомляють представники наших двох теплооператорів КП «Теплокомунсервіс» і «Теплоенргопостач», залишилися тільки не вирішеними технічні питання в котельні по Луговій, які опрацьовуються. Другим важливим питанням підготовки до опалювального сезону були ремонтні роботи стосовно внутрібудинкових мереж, які зазнали ушкоджень внаслідок обстрілів, або ж вийшли з ладу через порушення температурного режиму. Над його вирішенням працювали ремонтники УЖКГ «Гостомель».
Як повідомила нашому кореспонденту очільниця УЖКГ Тетяна Білан, на сьогодні 80 відсотків внутрішніх мереж обстежені й відремонтовані та готові приймати теплоносій. На проблемних ділянках мереж, а таких виявилося 42, зроблено видалення місць поривів і встановлено запірні крани. І як запевнила Тетяна Білан, якщо будуть радіатори, якщо вони надійдуть від волонтерів, вони відразу їх встановлять, якщо власники помешкань не зможуть це зробити самі.
Також згадуваним підприємством до опалювального сезону виконано ремонти дахів по вулицях Остромирська, №49 і №1, в будинках на вулицях Бучанське шосе і Луговій. Використовувалися кошти УЖКГ і покрівельні матеріали волонтерських організацій. Керівниця УЖКГ «Гостомель» у цьому сенсі зауважила, що вони могли б зробити значно більше робіт, якби не мали боргів за сплату комуналки, віднині вони в УЖКГ «Гостомель» сягають 4 млн. грн.
Не є секретом, що опалювальний сезон 2022-2023 буде нелегким як для виробників теплової енергії, так і для споживачів, адже Урядом поставлене завдання скоротити споживання природного газу мінімум на 10% порівняно з попереднім опалювальним сезоном, а це означає, що температурний режим у помешканнях споживачів також буде нижчим, ніж у минулому опалювальному сезоні. Цей крок вимушений. При цьому Уряд та Президент гарантують, що тариф на послугу з постачання теплової енергії зростати не буде, водночас закликають вчасно розраховуватися за послуги, щоб не порушувати балансу можливостей.

Новини