Четвер, 30 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Відділ соціального захисту ГСВА надає увесь спектр допомоги в умовах воєнного стану через внесення даних у інтегровану інформаційну систему «Соціальна громада», а також працює з новими програмами щодо можливості забезпечення житлом громадян, які його втратили через військову агресію рф.

Наразі в Гостомельській ОТГ перебуває на обліку 800 осіб з категорії ВПО, 350 з яких зі східних областей. За повідомленням очільниці відділу Лариси Кушніренко відділ працює з державними програмами щодо можливості забезпечення житлом громадян, які його втратили. Відтак вже 7 сімей нашої громади отримали нові помешкання у місті Бровари. Наразі подано 35 заяв на отримання даної категорії житла, і процес прийому заяв продовжується.

Хто може скористатися програмою? Громадяни (жителі Київщини), які втратили свої домівки через ворожі обстріли. Реєстри формуватимуть в порядку надходження заяв.  Пріоритетне право надаватиметься: – сім’ям загиблих внаслідок збройної агресії рф; – багатодітним сім’ям; – особам, які втратили працездатність; – людям пенсійного віку; – людям з інвалідністю. Де можна отримати житло? Більш детально за посиланням: https://bsr.gov.ua/novini/oblasna-sotsialna-prohrama-nova-oselia-vyznacheno-khto-i-iakym-chynom-mozhe-otrymaty-koshty-na-novi-kvartyry.html.

ГСВА також вивчає можливості залучення коштів програми «Відновлення України», благодійними фондами, які надають допомогу стосовно відбудови житла в приватному секторі. Ознайомитися з інформацією з одним із них, як от «Мій дім — Україна» можна за посиланням:   https://gostomel-rada.gov.ua/news/5553-blagodijnij-fond-mij-dim-ukrajina.

 Працівники відділу соцзахисту ГСВА також забезпечують регулярну адресну гуманітарну допомогу від департаменту соціального захисту КОВА для 60 одиноких непрацездатних осіб похилого віку які стоять на обліку в КУ «Центр надання соціальних послуг».

 

Новини