Неділя, 26 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Обговорення розпочнуться о 15-00 в актовій залі ГСВА. Довідки можна отримати за телефоном: 099-617-69-91  

Будівництво меморіального кладовища здійснюватиметься коштом державного бюджету України. Порядок організації поховань та перепоховань на території Національного військового меморіального кладовища визначатиметься окремими постановами.

Національне військове меморіальне кладовище буде місцем пам’яті й слави героїв, що полягли за Україну з меморіалом і музейним комплексом”.

Чинним законом врегульовано аспекти розміщення, будівництва, утримання і охорони Національного військового меморіального кладовища для увічнення пам’яті і почесних поховань загиблих (померлих) осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, забезпечували виконання службових обов’язків та присяги на вірність Українському народу.

Національне військове меморіальне кладовище буде визначено об’єктом права державної власності, що розміщуватиметься на землях державної власності та не підлягатиме приватизації або передачі в оренду.

Таке кладовище як об’ємно-просторовий об’єкт включатиме: військове кладовище; музейний комплекс;

ритуальну будівлю; інші необхідні споруди.

Замовником будівництва Національного військового меморіального кладовища визначено Міністерство у справах ветеранів України.

Новини