Неділя, 26 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

25 серпня відбулася обласна педагогічна конференція. Цього року вона пройшла під гаслом «Київщина: освіта нескорених». 

Освітній діалог відбувся в очно-дистанційному форматі та транслювався у 69 онлайн-студіях територіальних громад області. До обговорення питань розвитку освіти в області, роботи під час воєнного стану долучилось понад 1000 педагогів Київщини.

Захід відкрила заступниця Міністра освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, заслужена працівниця освіти України Віра Рогова, яка ознайомила присутніх з моделями організації освітнього процесу, що напрацьовані Міністерством освіти і науки України. Вона акцентувала увагу на організації освітнього процесу, зокрема й учнів, які знаходяться за кордоном.

Заступниця голови Київської ОВА Жанна Осипенко сконцентрувалась у своєму виступі на відновленні очного навчання, підготовці закладів освіти до нового року, створенні безпечних умов для учасників освітнього процесу, продовженні впровадження реформ у галузі освіти в умовах воєнного стану.

«На Київщині від дій окупантів постраждали більше 200 закладів освіти. 5 шкіл та 6 дитячих садків знищені вщент. Але ми все відбудуємо та відремонтуємо. Ми, як освітяни, маємо зробити все можливе для гідної підготовки та старту нового навчального року. Готуємось розпочати освітній процес, як завжди, 1 вересня, а формат буде залежати від безпекової ситуації в регіоні», – зазначила Жанна Осипенко.

Новини