Неділя, 26 березня 2023 |

ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ селище Гостомель 23 серпня 2022 року № 131 "Про припинення формування Громадської ради при Гостомельській селищній військовій адміністрації Відповідно Закону України «Про правовий режим воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами), враховуючи те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 909 від 16.08.2022 року формування громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях в період воєнного стану на території України та протягом шести місяців з дня його припинення чи скасування не проводиться, беручи до уваги колективне звернення жителів Гостомельської селищної територіальної громади від 22.08.2022 року, за вх. № 02-28/544, 1. Припинити формування Громадської ради при Гостомельській селищній військовій адміністрації. 2. Начальнику відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики довести дане розпорядження до учасників ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради. 3. Начальнику відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Гостомельської селищної військової адміністрації. 4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Начальник ГСВА Сергій БОРИСЮК