Неділя, 26 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 Оперативний штаб Ради оборони Київської області з метою забезпечення безпеки громадян під час проведення заходів із нагоди Дня Державного Прапора 23 серпня та святкування 31-ої річниці Незалежності України 24 серпня заборонив проведення будь-яких масових заходів.

Крім того, рекомендовано змінити час проведення заходу з підняття Державного прапора від традиційного – перенести з 9:00 на інший час.
Усі урочистості до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності варто провести з обмеженою кількістю людей напередодні 23-24 серпня. При підготовці до проведення заходів необхідно передбачити можливість укриття учасників у захисних спорудах цивільного захисту.

Також потрібно уникати масових скупчень людей у ході проведення заходів та дотримуватись вимог комендантської години й сигналів повітряної тривоги.

Крім того, рішенням Ради оборони Київської області затверджений Алгоритм дій за сигналами оповіщення «Увага всім» та «Повітряна тривога». Документ містить інформацію про підготовчі заходи та порядок дій громадян у разі оголошення повітряної тривоги.

Новини