Середа, 28 вересня 2022 |

Вони проводятья вже кілька місяців поспіль. Відтак 5 серпня в селі Озерах побували лікарі Академії медичних наук України. Медичний рейд організовано за сприяння ГСВА та Гостомельского КНП Медико-санітарний Центр первинної допомоги, очолюваний Оленою Юзвак. Саме вона є ініціатором виїзних медичних десантів з відомих закладів столиці. Відтак, як повідомила фельдшер пункту здоров'я села Озер Ганна Мудра, яка очолює цю установу вже 45 років, щотижня в їхнє село приїжджають виїзні бригади медиків з таких організацій як "Лікарі світу", Академія сімейної медицини, та лікарі закладу про який ми повідомили вище. Окрім огляду фахівців, зокрема вузьких спеціалістів: ендокринолога, окуліста, лора, кардіолога, було зроблено ЕКГ, аналіз цукру в крові, а також безкоштовно роздано необхідні медичні препарати. Медичні рейди продовжуватимуться, це дуже важливо в час воєнного стану та деокупації, коли було атаковано не тільки садиби наших населенних пунктів, а й здоров'я. Відрадно, що до цього з розумінням ставляться лікарі столиці, які виступають волонтерами й самі їдуть до людей.