Четвер, 11 серпня 2022 |

Начальник ГСВА Сергій Борисюк зустрівся з Народною депутаткою від «Слуги Народу» Ольгою Смаглюк-Василевською. Під час зустрічі оглянули селище та освітні заклади. Народна обраниця пояснюючи мету свого візиту, зауважила, що за час який залишився до початку нового навчального року, влада планує відремонтувати якнайбільше бомбосховищ і відновити постраждалі школи та дитячі садочки. Також вона повідомила, що до процесу відбудови залучатиметься UNICEF і ООН. Начальник ГСВА Сергій Борисюк розповів, які першочергові заходи плануються для відновлення освітньої та дошкільні галузі громади, на яку допомогу очікує громада в цьому важливому процесі, адже без укриттів начальні заклади під час воєнного стану функціонувати не зможуть.