Вівторок, 28 червня 2022 |

Про це повідомили на сайті Київської обласної державної адміністрації.

Мета проекту – зафіксувати руйнування, заподіяні населеним пунктам Київської області під час війни.

Зазначається, що за допомогою 3D-турів віртуальні відвідувачі зможуть потрапити в жахливу реальність, яку принесла з собою війна до Ірпіня, Бучі, Гостомеля, Горенки та інших містечок і сіл.

"Ініціатори проекту переконані, що після перемоги Київська область знову стане місцем для життя, де кожен хотітиме мати будиночок, займатиметься активним туризмом, дегустуватиме смачну їжу від локальних фермерів або усамітнюватиметься в етносадибі серед природи. Проте всі факти руйнувань на деокупованих територіях мають бути зафіксовані", – йдеться у повідомленні КОДА.

Автори проекту додали, що хочуть показати нащадкам, якою ціною Україна боролася за свободу та незалежність.

Перейти в VR-музей можна за цим посиланням.