Четвер, 11 серпня 2022 |

Поминальні заходи відбулися біля стели Покрову Пресвятої Богородиці, що у самому серці Гостомеля, куди для запалення свічок пам'яті прийшли мешканці  Гостомельської СТГ.
Панахиду за жертвами Голодомору відправив настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Петро Павленко.
 До спільної поминальної молитви долучилися селищний голова Юрій Прилипко, працівники апарату й представники депутатського корпусу Гостомельської селищної ради, бібліотечні працівники і співробітники закладів культури.
 Під час мітингу-реквієму очільник громади Юрій Прилипко разом з присутніми вшанували жертв геноциду хвилиною мовчання, поклали квіти до підніжжя монумента, запалили свічки пам'яті та виклали з них пам’ятний знак у вигляді хреста, який є лаконічним і виразним нагадуванням про необхідність молитовної пам’яті про невинно убієнних голодом.

Рядками історії
Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і 1946 – 1947 роках. Наймасштабніший із них був у 1932 – 1933 роках. Саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйона людей.
Гостомельська селищна рада закликає гідно вшанувати пам’ять жертв голодоморів.
Запрошуємо громадськість і працівників ГСР взяти участь 21.11.2021 (субота) у мітингу- реквіємі о 15.45 навпроти Свято- Покровського храму селище Гостомель До Дня пам'яті жертв Голодоморів, яких вшановуємо акцією" Запали свічку пам'яті" По всій Україні запалюються свічки о 16.00 27.11. 2021