Понеділок, 29 листопада 2021 |

Сьогодні в Гостомельській селищній раді відбулось підписання трьохстороннього меморандуму про співробітництво в галузі переробки твердих відходів. Один з найважливіших документів підписано між КП «Екосистема» Гостомельської селищної ради, ТОВ «Інвестиційна компанія «Києвінвестбуд» та представниками Square Group з Туреччини.

Метою цього Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль, спрямованих на боротьбу з екологічними порушеннями. Це дасть змогу відкоригувати та налагодити нашу роботу з профільними спеціалістами. Нам є над чим працювати - продовження ліквідації стихійних сміттєзвалищ, прибирання лісосмуг та утилізація твердих побутових відходів.

"Я переконаний, ми зробили ще один крок для швидкісного реагування на найкричущі випадки екологічного безладдя. І я впевнений, що наша громада займе найвищі сходинки в рейтингу екологічно чистих не тільки в регіоні, а й, можливо, по всій країні.", – зазначив селищний голова Юрій Прилипко.

В ході зустрічі були обговорені першочергові кроки в галузі міжнародного співробітництва, зокрема: залучення інвестицій до Гостомельської територіальної громади, створення нових робочих місць, впровадження нових технологій переробки та утилізації сміття.

По завершенню Гостомельський очільник громади Юрій Прилипко презентував представникам міжнародної делегації пам'ятну сувенірну продукцію та подарунки від майстрів Гостомельської громади.

Меморандум набирає чинності з дня його підписання.