Неділя, 24 жовтня 2021 |

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 527-річчя Гостомеля й  першого року в об’єднаній громаді, за яку ми боролися разом. Вітаю всіх з придешніми святами Покрови Богородиці, Днем українського козацтва, захисника і захисниць України.

Доля нам подарувала чудову можливість відзначати іменини Гостомеля в день трьох свят. Адже маємо славні традиції та історичну спадщину. Сьогодні свято всіх, хто пов’язав свою долю з Гостомелем.

Наше селище розпочало свій літопис одним із перших поселень у Приірпінні, коли й гадки не було про нинішні міста, та є частиною великої історії України. Наші предки жили на зламі епох та кордонів, коли поставали та відходили в минуле імперії, але Гостомель і досі творить своє майбутнє, яке захищають наші земляки на Сході. Низький уклін героям! Слава Україні!

Я сповнений поваги до своїх земляків — працьовитих й сумлінних, пишаюся нашим молодим поколінням, досягненнями на освітній, спортивній та культурних нивах. Нашою спільною гордістю є наш виробничий потенціал, що з року в рік тільки примножується і є надійною основою для розвитку громади.

Щиро дякую всім, хто небайдужий до долі рідного Гостомеля, особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов війну і розруху, хто не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій Батьківщині.

Бажаю, щоб з кожним роком розквітала наша громада, щоб жилося в ній комфортніше й заможніше. Нехай збуваються мрії кожного, а іменин нашого Гостомеля завжди єднають і гуртують нас в одну велику родину. Нехай панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток.

Голова Гостомельської СТГ Юрій Прилипко