Понеділок, 29 листопада 2021 |

7 жовтня 2021 року на 15 позачерговій сесії Гостомельської селищної ради піднімалось болюче питання функціонування сміттєзвалища, яке знаходиться в Горенці.
Депутатами було дане доручення представникам підприємства, яке здійснює там господарську діяльність привести її у відповідність до екологічних норм та встановлений термін.

8 жовтня 2021 року, дослухаючись до думки громади та з метою зняття соціальної напруги голова Гостомельської громади Юрій Прилипко підписав з товариством з обмеженою відповідальністю «Рекультивація», яке здійснює господарську діяльність з у тилізації відходів у селі Горенка, меморандум про співрацю та взаємопорозуміння.

Зокрема, відповідно ТОВ «Рекультвація» у термін до 15 листопада 2021 року бере на себе зобов‘язання:

✔️надати висновок екологічного аудиту щодо здійснюваної господарської діяльності;
✔️облаштувати заїзд та виїзд через провулок Річковий до місцяпровадження господарської діяльності (провести гірничо-технічну рекультивацію земельної ділянки)
✔️провести роботи для унеможливлення витоку забрудненої води з місця провадження господарської діяльності, встановлення необхідного обладнання тощо.

Надалі питання екологічної ситуації у селі Горенка та питання щодо здійснення господарської діяльності ТОВ «Рекультивація», виконання ними взятих на себе зобов’язань, буде на постійному контролі депутатського корпусу та особисто голови Гостомельської громади Юрія Прилипка.
На наступній черговій сесії Гостомельської селищної ради планується розгляд питання стану виконання взятих зобов‘язань ТОВ «Рекультивація».