Понеділок, 29 листопада 2021 |

На засіданні виконавчого комітету розглянуто понад 30 питань порядку денного. Першим було заслухано й прийнято до відома хід виконання селищного бюджету за 9 місяців. Як повідомила начальник фінансового управління, Марина Бабієнко планові показники виконуються в повному обсязі і мають тенденції до зростання.
Члени виконкому затвердили мережу закладів освіти Гостомельської селищної ради на 2021-2022 роки з метою забезпечення права кожної дитини на якісну освіту та всебічний розвиток. Відтак затверджено мережу закладів, які надають загальну середню освіту (всього по громаді 2624 учнів), груп продовженого дня для учнів 1-4 класів та мережу інклюзивних класів, мережу позашкільних закладів освіти ГСР.
Розглянуто низку питань відділ у справах дітей, що стосуються малолітніх дітей. Зокрема присвоєння пільгових статусів, майнових та інших прав.
Затверджено Положення про комісію з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій т інших соціальних виплат.
Ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги. Питання про встановлення тарифів на теплову енергію.
Затверджено питання проектно-кошторисної документації на виконання тих чи інших робіт, пов’язаних з благоустроєм і ремонтом.
Ухвалено низку рішень стосовно присвоєння адресних номерів, продовження дії паспортів прив’язок Гостомельської СТГ, строку дії договорів на розміщення рекламних конструкцій.