Понеділок, 29 листопада 2021 |

? Селищна рада Гостомельської СТГ закликає всіх небайдужих до чистоти і порядку в рідній громаді та запрошує прийняти участь у заході облагородження території парку Щасливого, який пройде за участі працівників Гостомельської селищної ради, депутатського корпусу ГСР та всіх небайдужих мешканців громади.
? Всіх, хто хоче долучитися до створення та облаштування зеленого майбутнього запрошуємо на толоку, яка відбудеться 2️⃣ жовтня о 9️⃣:0️⃣0️⃣ в новому парку в лісовій зоні по вул. Свято-Покровська.
? Розпочнемо нашу толоку завершуючи будівництво нової зони відпочинку в нашій великій громаді. Запрошуємо всіх мешканців - від малого до велика, а також громадські організації до активної участі в заході.
? Не бійтесь холоду – хороший настрій, зігріваючі вправи та заряд енергії – гарантуємо.
?? Приберемо наш дім разом! ??А також зробимо добру справу - висадимо дерева!