Четвер, 11 серпня 2022 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

Депутати ухвалили низку рішень, що стосуються життєдіяльності СТГ, перспектив розвитку, соціальних питань,  прогнозовані показники місцевого бюджету Гостомельської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
Також внесли зміни до рішення Гостомельської селищної ради №23-02-VІII від 28 січня 2021 року «Про бюджет Гостомельської селищної територіальної громади на 2021 рік».
Серед соціальних питань прийнято рішення про надання матеріальної допомоги, затверджено програму підвезення учасників освітнього процесу «Дорога до школи: безпечність, комфорт, швидкість». Прийнято рішення про взяття в оренду автобусів Відділом освіти Гостомельської селищної ради. Ухвалено нову редакцію Статуту, режиму роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області.
Внесено зміни до структури та штатного розпису Гостомельської селищної ради. Прийнято рішення про створення та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Дирекція по будівництву та управлінню об’єктами транспортної інфраструктури» Гостомельської селищної ради; про внесення змін до штатних розписів структури та штатної чисельності закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти Гостомельської селищної ради на 2021 рік.
Депутати також розглянули й ухвалили рішення стосовно комунального майна. А саме: про передачу майна з балансу комунального підприємства «УЖКГ «Гостомель» Гостомельської селищної ради на баланс відділу культури Гостомельської селищної ради. Внесли зміни до рішення Гостомельської селищної ради №1297-66-VII від 24.09.2020 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунального майна територіальної громади селища Гостомель, що підлягають передачі в оренду». Надали дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гостомельської селищної ради на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна шляхом проведення аукціону.
Також ухвалено рішення про прийняття інформаційно-охоронного знаку ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб-оберіг» на баланс Гостомельської селищної ради, прийнято рішення про надання в тимчасове користування Товариству Червоного Хреста майна придбаного по Цільовій програмі «Громадський бюджет селища Гостомель на 2018-2022 роки».
Внесено також зміни до рішення Гостомельської селищної ради №992-38-V від 19.02.2009 року «Про встановлення плати за поховання».

Погоджено розроблення Програми охорони навколишнього природного середовища та енергоефективності Гостомельської селищної територіальної громади.
Надано дозвіл на розроблення комплексного плану просторового розвитку Гостомельської селищної територіальної громади4. Про коригування Генерального плану с. Озера Гостомельської селищної територіальної громади
Зважаючи на звернення виборців, депутати ухвалили звернення до Верховної Ради України про недопущення підняття тарифів та щодо збільшення пенсій та доплат.
Більш детально про прийняті рішення — в рубриці «Рішення селищної ради»

Новини