Неділя, 24 жовтня 2021 |

З нагоди професійного свята заступник селищного голови Наталія Новікова та керуючий справами Наталія Костецька привітали наших рятувальників 53-ї частини ДСНС, вручивши відзнаки та комплекти спецзвзуття й шоломи. Приєднуючись до вітань, зазначимо, що кожен із рятувальників знає, що свого часу обрав не професію, а долю ! Щоб відчайдушно боротися з вогняною стихією, треба мати мужність, витримку та незламність духу. Бути сильним і відважним, реагувати миттєво, а рятувати не вагаючись. Щоразу, коли лунає звук сирени пожежного автомобіля, ми знаємо, що ви поспішаєте на допомогу. Без страху і сумнівів ви кидаєте виклик полум’ю і перемагаєте! Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, злагоди, родинного тепла і затишку! Сухих рукавів вам та поменше надзвичайних ситуацій !
Ця служба пройшла нелегкий шлях розвитку та змін, неодноразово зазнавала реформувань. Змінювались назви та особовий склад, але незмінними залишилася мета та сутність цієї професії – берегти, захищати й рятувати від стихій і небезпек жителів нашої громади. У наші дні гостомельський підрозділ ДСНС став потужним бойовим підрозділом – гарантом нашої безпеки.