Неділя, 24 жовтня 2021 |

У форматі децентралізації органів місцевого самоврядування Гостомельська СТГ взяла на себе відповідальність за безпеку та благополуччя дітей, тимчасову підтримку вразливих сімей з дітьми, людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку. Цей процес вимагає впровадження нових підходів і принципів планування і організації процесу надання соціальних послуг. Адже в цій роботі проблеми однієї людини не можуть бути залишені напризволяще. На базі Гостомельської СТГ Управління з гуманітарних питань, створено відділ соціального захисту населення, діє Центр надання соціальних послуг, який координує діяльність суб’єктів системи надання соціальних послуг на місцевому рівні, співпрацює з представниками соціальної сфери громади, працівниками закладів освіти, охорони здоров'я, центру надання адміністративних тощо. Соціальні працівники Центру надання соціальних послуг ГСР активно працюють в Гостомелі, Горенці, Мощуні, Озерах. Щоденно ведеться соціальний супровід та надається допомога 41-й  особі похилого віку. Спектр послуг надзвичайно широкий, головний пріоритет турбота про похилих жителів громади!

Копітку на вагому роботу опрацьовано з Кушніренко Галиною Тимофієвною, яка мешкає за адресою селище Гостомель, вул. Кобзаря, 6.

Життєві обставини склалися так, що Галина Тимофіївна залишилася сама, без допомоги, і звернулася по допомогу до КУ « Центр надання соціальних послуг ГСР».  Працівники Центру охоче відкликнулися, та створили алгоритм дій: . Поставили на облік Кушніренко Г.Т.; прибрали будинок та прибудинкову територію; виконали всі гігієнічні процедури та надали чистий одяг; уклали декларацію з Кубюком В.В. в амбулаторіії загальної практики та сімейної медицини Гостомеля.

Висловлюємо окрему подяку сімейному лікарю нашої амбулаторії Кубюку В.В., за медичний огляд та кваліфіковані рекомендації, щодо лікування Кушніренко Галини Тимофіївни.