Понеділок, 20 вересня 2021 |

22 липня, в Києві, представники Гостомельської СТГ взяли участь у піднятті прапора XXXII-ї літньої Олімпіади.
Завтра до Токіо протягом кількох тижнів, буде прикута увага всього світу. На Олімпійських іграх  збірну України представлятимуть 158 спортсменів. У команді легкоатлетів, найбільш чисельної серед інших видів спорту, — Дарія Михайлова, яку підтримує наша громада, й котра не раз відвідувала Гостомель, щоб поділитися своїми досягненнями й позитивним зарядом на здобуття мети. А під час зустрічі в актовій залі ГСР, на початку літа, сказала, що вірить не тільки в спортивні сили нашої громади, а й в результати великих перетворень.
Підтримуймо Дарію, яка виступатиме з прапором Гостомеля. До речі, наймолодшому члену олімпійської збірної України – 15 років. Стрибун у воду Олексій Середа народився 25 грудня 2005 року. Найстарший член команди – 41-річний фехтувальник Богдан Нікішин.
З метою розвитку олімпійського руху в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за свою державу, формування позитивного ставлення до олімпійського руху та здорового способу життя, в Гостомелі є Олімпійська алея, відкрита понад два роки тому.