Субота, 24 липня 2021 |

Усіх працівників фінансової галузі СТГ привітав очільник громади Юрій Прилипко, вручивши найкращим відзнаки, а всім — квіти. «Ваша праця надзвичайно важлива, необхідна, складна і копітка.— наголосив у вітальній промові селищний голова,— Ваша робота має важливе значення для успішної діяльності будь-якої установи чи підприємства. Ви здійснюєте різні фінансові операції, контролюєте надходження і використання коштів, нараховуєте заробітну плату, забезпечуєте своєчасність податкових платежів, звітності. Нехай ваші відповідальність та сумлінна праця і надані сприятимуть успішній роботі. У бухгалтерії немає випадкових людей, бо ця робота вимагає багато знань, сумлінності й точності. Ви, безумовно, професіонали та знавці своєї справи, нехай примножується ваш досвід і наш бюджет. Бажаю вам гарних світлих буднів, нехай цифри і люди завжди вас тішать! Добробуту в родинах, процвітання, рівноваги і кар’єрного росту!»