Понеділок, 29 листопада 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Святкування за підтримки Гостомельської СТГ та її очільника Юрія Прилипка пройшло чудово, на хвилі оптимізму й позитиву. Всі в цей вечір почувалися молодими, хоча юним, мабуть, хотілося пошвидше змужніти на фоні струнких нацгвардійців, які теж були на святі.  У відпочинкових зонах тішили смаколики й різні забави, а ще можна було навчитися стрільбі з лука в професіоналів, погратися на гірці з дітьми, відпочити на газончику в лаунж-зоні...

Навіть природа була прихильною в цей день, після освіжаючого дощику, повіяло прохолодою. А на площі Рекунова запанував атмосферний і феєричний вечір з концертом. Творчі сили громади настільки віртуозно виступали на сцені, що  їх не можна важко було відрізнити від зірок естради. А вони й не забарилися. Яскравий виступ гурту Kozak-system став окрасою святкувань.

На святкову вечоринку просто неба завітало чимало почесни гостей: голова Бучанської РДА Микола Ляшенко,  депутати обласної ради, представники ДП «Антонов».

День молоді – це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Такий був лейтмотив віншувань промовців, які вітали всіх присутніх.

Це свято особливе та унікальне, бо саме молодість є рушійною силою суспільних перетворень,  саме в цей період мрії розправляють крила, щоб в дорослому житті здійснювати задумане.

 

Новини