Середа, 28 вересня 2022 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Засідання пройшло в конструктивному руслі, депутати заздалегідь опрацювали питання, що були винесені в порядок денний. Відтак прийнято понад 30 рішень.

Почнемо з приємного. Передано в оперативне управління КНП «Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гостомельської селищної ради карету сучасної швидкої допомоги класу В. Надано матеріальну допомогу громадянам на лікування.

Винесено зміни до рішення Гостомельської селищної ради №23-02-VІII від 28 січня 2021 року «Про бюджет Гостомельської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Ухвалено рішення щодо кандидатури старости Горенки (Тетяна Шепелєва). Однак не набрало необхідної кількості голосів рішення про затвердження кандидатури на посаду заступника Гостомельського селищного голови.

Внесено низку змін та затверджено у новій редакції регламент роботи Гостомельської селищної ради VІІІ скликання; зміни до структури та штатного розпису Гостомельської селищної ради, до Положення про порядок зарахування дітей до закладів дошкільної освіти Гостомельської селищної ради. Затверджено Програму надання одноразової допомоги дітям-сиротам, позбавлених батьківського піклування при досягненні 18 років, фінансове стимулювання працівників закладів освіти відповідно до Програми "Успішний педагог", Програму реалізації культурних, національно-патріотичних та масових заходів відділу освіти Гостомельської селищної ради на 2021 рік.

Ухвалено рішення про передачу майна комунальної власності з балансу Гостомельської селищної ради на баланс та в оперативне управління відділу освіти Гостомельської селищної ради.

Ухвалено статут КНП «Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гостомельської селищної ради в новій редакції.

Прийнято рішення про створення комунального підприємства «ГОСТОМЕЛЬВОДОТЕПЛОПОСТАЧАННЯ» Гостомельської селищної ради.

Затверджено Програму фінансування, утримання та забезпечення діяльності «Центру надання соціальних послуг Гостомельської селищної ради» на 2021 рік.

Більш детально про ухвалені рішення —в рубриці «Рішення селищної ради».

Новини