Середа, 28 вересня 2022 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Це вже другий олімпійський день у Гостомелі, в якому взяли участь не тільки спортсмени, а й працівники ГСР. Цей день став позитивним зарядом у продовженні добрих традицій фізкультурних руханок по вихідних під відкритим небом.
Чому олімпік-дей відбувається саме 23 червня? А тому, що цього дня, у 1894 році, в Парижі, за ініціативи барона П'єра де Кубертена було створено Міжнародний олімпійський комітет (МОК). Таким чином, 200 країн світу відзначають цей День і наша громада також долучилася до Всеукраїнський флешмобу «Олімпійська зарядка», яку 23 червня об 11:00 будуть виконувати у кожному куточку України й котра мала телевізійний супровід.
Варто також зауважити, що Гостомель два роки тому відкрив Олімпійську Алею, а ще підтримав спортсменів, які брали і братимуть участь в міжнародних олімпіадах.
Авторкою та головною тренеркою «Олімпійської зарядки» стала бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики Анна Різатдінова. Автором пісні та безпосереднім учасником Зарядки - лідер гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні Тарас Тополя. До них приєдналися: актриса, ведуча програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілія Ребрик, автор-виконавець Арсен Мірзоян, ведуча каналу «1+1» Марічка Падалко та дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на каное Юрій Чебан.
Заряджалася спортом вся країна, тим самим готуючись ще до однієї знакової події цього літа – старту Олімпійських ігор в Токіо, які розпочнуться 23 липня 2021 року.

Новини