Субота, 24 липня 2021 |

У Гостомельській селищній раді відбулася зустріч з представниками Китайської асоціації малих та середніх підприємств в Україні, Комітету розвитку реформ і міністерства промисловості інформаційних технологій.
Згадувана асоціація працює над реалізацією конкретних спільних проєктів із залучення інвестицій. У зустрічі взяв участь очільник гостомельської громади Юрій Прилипко, депутати ГСР.
У рамковій зустрічі були розглянуті перспективи створення логістичної інфраструктури стосовно розвитку авіаперевезень товарів на летовищі ДП «Антонов».
Також розглядалися можливості щодо участі підприємств громади на українсько-китайської електронному торговельному майданчику, який плануєть відкрити у серпні поточного року.