Субота, 24 липня 2021 |

Новий автомобіль швидкої допомоги, класу B, поповнив автопарк медичної допомоги Гостомельської СТГ, придбаний за кошти громади. Його використовуватимуть бригади екстренки, що безпосередньо працюватимуть з пацієнтами критичних станів, включаючи травматологічні випадки, серцеві та інші захворювання. Сьогодні медики швидкої здійснили огляд нової карети екстреної допомоги в Гостомелі.
Таке поповнення автопарку відбулося уперше за всю історію існування підстанції екстреної медичної допомоги. З цього приводу очільник громади Юрій Прилипко зауважив: " Я радий що депутатський корпус з розумінням підтримав рішення щодо розширення можливостей нашої підстанції швидкої допомоги, наразі медична галузь громади перебуває на стадії реорганізації, незабаром відкриються додаткові амбулаторії, втілюватимуться нові проєкти...". У кареті швидкої допомоги є все необхідне для врятування життя хворих. За добу в Гостомельській СТГ середньому здійснюється 17 екстрених викликів, не враховуючи невідкладні стани. Відтепер в автопарку гостомельської підстанції буде три автомобілі швидкої допомоги, що посилить мобільність медичних бригад, а також можливості надання допомоги завдяки сучасному обладнанню: дефібрилятора, ЕКГ, апаратів підтримання життєдіяльності пацієнта тощо.