Субота, 24 липня 2021 |

Сьогодні на гранітні плити 8-и меморіалів Гостомеля та населених пунктів громади, Озер, Горенки, Мощуна, лягли живі квіти. Селищний голова Юрій Прилипко під час урочистостей зауважив, що на наша земля була особливим плацдармом оборони столиці в далекому 41-у. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
Німі свідки тих подій - імена на меморіалах, похмурі ДОТи, кожен з яких окрема сторінка історії й обірваних життів оборонців. Неспроста очільник громади, в якого у цій страшній війні загинуло двоє дідусів, став ініціатором створення меморіального комплексу на ДОТі в Мостищах.
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!