Субота, 24 липня 2021 |

Представники влади ГСР побували у всіх підрозділах медичної сфери громади: в селах Озера, Горенка, Мощун й передали привітання від усієї громади й подарунки до свята. Медична галузь Гостомельської громади сьогодні перебуває на стадії реорганізації й оновлення закладів. Її структура складається з наступних установ: КНП Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги ГСР», амбулаторією загальної практики сімейного лікаря №1, моноамбулаторією сімейного лікаря №2, амбулаторією загальної практики сімейного лікаря в Горенці, пунктами здоров’я Озерах і Мощуні, підстанцією невідкладної допомоги в селищі.

Свій День медпрацівники нашої громади разом з усіма працівниками охорони здоров’я відзначатимуть 20 червня. Дата святкування є незмною з 1994 року, (третя неділя червня).

Важко уявити наше життя без лікарів і медсестер, акушерів, санітарів, лаборантів, фельдшерів, екстреної і невідкладної допомоги. Значення медиків важко переоцінити.

Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Не шкодуючи зусиль  і часу приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини – її життя.

День медичного працівника – це одне з небагатьох професійних свят, яке відзначається не лише працівниками галузі, а й в цілому шанується мільйонами громадян.

Бажаємо вам, шановні працівники медичної галузі, щоб сторицею поверталось до вас добро, яке ви даруєте людям. Нехай у ваших домівках завжди панують радість, щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя вам і вашим родинам!