Четвер, 24 червня 2021 |

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державноїрегуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій відфізичних та юридични хосіб, їхоб’єднань, оприлюднюються проекти рішень:

- «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Гостомельської селищної територіальної громади та затвердження Положення про єдиний податок»

- «Про встановлення розміру ставок та пільг земельного податку на території Гостомельської селищної територіальної громади та затвердження Положення про земельний податок»

- «Про встановленняподатку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Гостомельської селищної територіальної громади та затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

- «Про встановленнярозміру ставок транспортного податку на території Гостомельської селищної територіальної громади та затвердження Положення про транспортний податок»

- «Про встановлення розміру ставок туристичного збору на території Гостомельської селищної територіальної громади та затвердження Положення про туристичнийзбір»

Рішеннями передбачається встановити з 1 січня2022 року на території Гостомельської селищної територіальної громади місцеві податки та збори, що забезпечать наповнення дохідної частини місцевого бюджету. Як наслідок, громада отримає упевненість у можливості виконання соціально-економічних програм, які спрямовані на забезпечення належно горівня життя мешканцівтериторіальної громади, органи місцевого самоврядування виконають вимоги Податкового кодексу України в частині встановлення місцевих податків. Прийняття даних регуляторних актів також дозволить забезпечитипрозорість та відкритістьдіяльностіорганівмісцевоївлади.

Відповідно до ст. 9 та ст. 13 ЗаконуУкраїни «Про засади державноїрегуляторноїполітики у сферігосподарськоїдіяльності», на офіційномусайті Гостомельської селищної радиhttp://gostomel-rada.gov.ua/,за 5 робочихднів буде оприлюднено проекти вище зазначених рішень.

Строк прийняттяпропозицій та зауважень до проектіврегуляторнихактів – 1 (один) місяць з дня оприлюдненняпроектіврегуляторнихактів.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу просимо надаватиу письмовій формі за адресою:

Київська область, Бучанський район, селище Гостомель, вулиця Свято-Покровська, 220

абоелектронноюпоштою:gost_ekon@ukr.net