Четвер, 24 червня 2021 |

Напевно саме таким гаслом можна охарактеризувати ранкові руханки, які проходять на свіжому повітрі кожні вихідні, біля культурно-оздоровчого комплексу та на центральній береговій селища.

Пострибати, поприсідати, трішки побігати, розім'яти м'язи та як годиться прокачати своє тіло, а після занять ще й посмакувати чимось смачненьким – це програма вихідного дня для тих, хто кожної суботи та неділі прокидається вранці та охоче йде на тренування.

Минулі вихідні не стали винятком для спотивної команди юнаків, які обирають спорт та активно проводять свій час у колі однодумців, під керівництвом досвідчених тренерів. Заняття пройшли напрочуд весело і смачно. Серед усіх занять у сонячні вихідні, вони обрали спорт.

Відділ молоді та спорту Гостомельської селищної ради разом з ГО "Перший номер" запрошують усіх бажаючих приєднатися до наступного спортивного заходу, який відбудеться у неділю 13 червня.

Графік та місце літніх відкритих тренувань у червні зазначені в афіші

Більш детальна інформація щодо участі в заняттях за телефоном

093-799-50-04