Четвер, 24 червня 2021 |

На 9-й позачерговій сесії депутати ухвалили стратегію розвитку територіальної громади на 2022-2026 роки.
Головні пріоритети спрямовані на розвиток економіки, що виступатиме локомотивом у створенні комфортних умов проживання для мешканців та для отримання якісних освітніх, медичних, адміністративних, соціальних, культурних та інших послуг.
«Основна перевага громад, які мають стратегію розвитку – вони знають чого хочуть досягнути, які потрібні ресурси, що для цього треба робити, коли і якими силами,— поділився думками з приводу прийняття стратегії очільник СТГ Юрій Прилипко,—
Але, звичайно ж, наявність стратегії розвитку громади, яка просто існує на папері, не створює жодних переваг, якщо не працювати над її реалізацією. Ми розпочали процес розвитку ще задовго до створення СТГ, і в нас є надійна основа».
Також варто зазначити, що наявність стратегії може виступати певним стимулюючим фактором для розвитку громади. Це пояснюється тим, що багато з донорів, перш ніж надати фінансовий ресурс для реалізації проєкту громади, мають упевнитися, що це відповідає пріоритетам розвитку вказаної території, визначеним стратегічними документами. І що їхня допомога бути дійсно корисною і матиме сталий результат. Потенційних донорів цікавить як сам факт наявності такого документа, так і його зміст.