Четвер, 24 червня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

14 травня рятувальники сел. Гостомель завітали до дошкільного навчального закладу «Веселка», щоб провести громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Такі заходи проводяться, щоб нагадати дітям про елементарні правила безпеки власного життя.
Виступ рятувальників розпочався з розповіді про діяльність пожежно-рятувальної служби, про специфіку роботи рятувальників, дітям нагадали про найбільш поширені ризики, з якими можна зіткнутися під час літніх канікул, та довели статистику різних надзвичайних ситуацій. Також рятувальники нагадали, як поводитись коли залишаєшся без нагляду дорослих, під час відпочинку біля водойм чи прогулянок у лісі, у випадку знаходження вибухонебезпечних предметів.
Найбільше захоплення у малечі викликав пожежний автомобіль, що є на озброєнні у рятувальників. Дітям також показали бойовий одяг рятувальників, та пожежне обладнання.
Такі цікаві зустрічі дітей з рятувальниками є надзвичайно корисними та повчальними. Вони, без сумніву, допоможуть дітям свідоміше ставитися до безпеки власного життя та життя оточуючих.

Новини