Четвер, 24 червня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

На Київщині тривають роботи на трасі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Оновлення дорожньої інфраструктури проходять в рамках програми “Велике будівництво” Президента України Володимира Зеленського.

PS

Державна програма "Велике будівництво" в 2021 році передбачає будівництво, ремонт і реконструкцію 500 об'єктів соціальної інфраструктури, серед яких 95 шкіл, 70 дитячих садків і 80 спортивних об'єктів, повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

"На 2021 рік наші плани амбітніші - 500 об'єктів загалом. Ми збільшуємо обсяг інвестицій у соціальну сферу", - розповів Чернишов під час всеукраїнського форуму "Україна 30. Інфраструктура" в понеділок.

До програми, зокрема, входять будівництво і реконструкція 20 культурних об'єктів, 35 лікарень, 200 амбулаторій.

За словами міністра, 150 приймальних відділень лікарень із 210 запланованих на 2020 рік вже побудовані й оснащені сучасним обладнанням і будуть відкриті найближчим часом.

Крім того, на поточний рік також заплановані 40 проектів, які сприяють економічному розвитку, зазначив Чернишов. Серед них 19 проектів нового будівництва, 18 - реконструкції, три проекти капітального ремонту. На їхню реалізацію передбачено 1,2 млрд грн.

"Реалізація проектів економічного розвитку може залучити в розвиток регіону по 5 грн на кожну інвестовану гривну. Все це дасть необхідний поштовх для виправлення регіональної диспропорції та розвитку українських міст і сіл", - зазначив Чернишов

 

Новини