Четвер, 24 червня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

13 травня, в селі Білгородка, відбулося нагородження переможців першого туру чемпіонату Києво-Святошинського р-ну з футболу серед юнаків 2006-2007 р.н. "WINTER VUP-2021", в якому ФК "Гостомель" зайняв III місце.
У змаганнях брали участь 45 команд Бучанського району. Наші соколята впевнено йшли до мети, на їх рахунку чимало забитих голів, й були сподівання здобути «золото» , але футбольна фортуна посміхнулася «бронзою». Але це ще більше зарядило нашу команду на здобуття в чергових турнірах першої сходинки п’єдесталу.
Про це повідомила одна із активісток футбольного руху, мама двох юних футболістів, Юлія Фролова. Вона також подякувала очільнику громади Юрію Прилипку за постійну підтримку розвитку спорту, депутату ГСР Сергію Коморному, начальнику відділу спорту та молоді Микиті Шатіліну, тренеру Сергію Іванківу, батькам, які підтримують і мотивують своїх дітей до фубольного гарту в юнацькій школі.
Відтепер для своїх тренувань юніори використовуватимуть Центральний стадіон, матимуть нову форму. Тож успіхів їм на наступних баталіях.

Новини