Четвер, 24 червня 2021 |

Їхня робота , як ніколи важлива в даний час, бо саме вони поруч з лікарями — на передовій в боротьбі з пандемією.

Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашої громади!

Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!Зі святом Вас! Щастя Вам і добра

PS

У даний час медичні сестри складають найчисленнішу категорію працівників охорони здоров'я, так як в лікарській практиці велика частка медичних послуг надається виключно сестринським персоналом. Професійне свято медичних сестер відзначається в день народження однієї зі знаменитих англійок, Флоренс Найтінгейл (Florence Nightingale), яка під час Кримської війни (1853-1856) організувала першу в світі службу сестер милосердя.

Саме у воєнні роки сформувався стійкий стереотип: медсестра — це санітарка, яка виносить з поля бою поранених або стоїть біля операційного столу. Пам'ятник Ф. Найтінгейл у Лондоні (Фото: wikipedia.org Хоча фактично святу вже більше ста п'ятдесяти років, тільки в січні 1974 року було прийнято офіційне рішення відзначати цей день 12 травня.

День медичної сестри відзначається з моменту об'єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію — міжнародну раду медичних сестер (International Council of Nurses, ICN), який і ухвалив рішення відзначати це свято в день народження Флоренс Найтінгейл. Сьогодні до цього свята Міжнародна рада медсестер щорічно готує інформаційні матеріали, оголошує тематику і гасло майбутнього святкування.

Так, наприклад, у різні роки темами Дня були: "Медичні сестри за безпеку пацієнта — проти підроблених медикаментів", "Достатнє кадрове забезпечення — умова безпеки пацієнта", "Забезпечувати якість на службі суспільству: медичні сестри в авангарді інновацій", "Скорочуючи розрив: підвищення доступності та рівності", "Подолання розриву: від наукових даних до доказової сестринської практиці", "Медичні сестри: рушійна сила змін - життєво важливий ресурс на підтримку здоров'я" та інші.