Четвер, 24 червня 2021 |

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади:

Директора  Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Гостомельської селищної ради»

Відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Гостомельської селищної ради».

Місце знаходження  комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Гостомельської селищної  ради»:  селище Гостомель, вул. Свято-Покровська, 125

Основними завданнями  Центру є:

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавок передбачених чинним законодавством.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години _________________ 2021 року по 17.00 години ______________ 2021 року.

Документи приймаються  за адресою:  селище Гостомель, вул. Свято-Покровська, 125 в приміщенні Гостомельської селищної ради.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку комунальної установи “Центр надання соціальних послуг  Гостомельської селищної ради».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах– не менше 5 років.

Засідання конкурсної комісії відбудеться ____________  в приміщенні  Гостомельської селищної ради за адресою: селище Гостомель, вул. Свято-Покровська ,125.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів –__________________________________________________, електронна пошта  E-mail: ______________________________________, телефон  - _______________________________________________________.