Четвер, 24 червня 2021 |

Очільник Гостомельської громади Юрій Прилипко, працівники ГСР, депутати, ветерани АТО-ООС, військовослужбовці й громадськість на всіх меморіалах об’єднаної громади поклали квіти на обеліски пам’яті, де в вічному строю застигли кам’яні солдати. Лунали пісні, промови з словами вдячності за сьогоднішній день ветеранам, й тим, хто на східних рубежах боронить суверенітет країни.

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

Минуло стільки років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгоочікуваний, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

9 травня, у всіх населених пунктах Гостомельської територіальної громади  відбулися святкові мітинги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з метою вшанування пам’яті ветеранів війни.

Зі словами вдячності ветеранам, дітям війни, сучасним захисникам Вітчизни і привітаннями з нагоди Дня Перемоги до присутніх звернувся голова Гостомельської територіальної громади Юрій Прилипко.

«У ці дні ми згадуємо всіх, хто загинув. У ці дні дякуємо тим, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну перемогу, знаходячись у підпіллі. Нам і сьогодні доводиться захищати рідну землю. І наші мужні земляки знову показують справжній героїзм, бо український народ перемагає не лише зброєю, а й силою духу. У цей світлопам’ятний день низько вклоняємося всім ветеранам, які подарували нам не тільки мирне життя, але й власним прикладом показали, як треба боротися, аби перемогти. Історія Другої світової війни живе в пам’яті кожного українця, адже події 1939 – 1945 років торкнулися кожної родини та кожної людини на нашій землі» - зазначив у своїй промові голова Гостомельської територіальної громади Юрій Прилипко.

Роки беруть своє, тому все менше фронтовиків приходять на урочистості, але ніхто з них не залишився забутим. Голова Гостомельської територіальної громади спільно  з представниками депутатського корпусу та керівниками структурних підрозділів Гостомельської селищної ради особисто відвідали та  привітали подяками та грошовими преміями всіх ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни об’єднаної громади з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацизмом.