Четвер, 13 травня 2021 |

Відділ освіти Гостомельської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів освіти

Ліцей №1 Гостомельської селищної ради,знаходиться за адресою:селище. Гостомель, вулицяРекунова, 11-а.

Ліцей №3 Гостомельської селищної ради,знаходиться за адресою:
село Горенка, вулиця Київська, 66.

Гімназія №1Гостомельської селищної ради, знаходиться за адресою:
село Озера, вулиця Шевченка 7-б.

Гімназія №2 Гостомельської селищної ради, знаходиться за адресою:
село Мощун, вулиця Вишнев 2.

Початкова школа №1 Гостомельської селищної ради, знаходиться за адресою: селище Гостомель, вулиця Молодіжна 9.

Початкова школа №2 Гостомельської селищної ради знаходиться за адресою: селище Гостомель, вулиця Кулішова 14.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади:

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра, стаж педагогічної роботи не менше двох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

• заява про участь у конкурсі;
  • мотиваційний лист про участь у конкурсі довільної форми;
  • паспорт громадянина України;
  • автобіографію;
  • документ про освіту (з додатками);
  • трудова книжка;
  • перспективний план розвитку закладу освіти;
  • дві фотокартки розміром 3*4;
  • військово-обліковий документ (за наявності);
  • письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця Шевченка, 3-а, селоОзера, Відділ освіти Гостомельської селищної ради.

Контактна особа-Роман Євгенія Олександрівна (тел. 095-420-12-81), електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Етапи проведення конкурсу:

• прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
  • перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавствам вимогам (5 робочих днів);
  • проведення конкурсного відбору (публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти; письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);
  • визначення переможця конкурсу;
  • оприлюднення результатів конкурсу.