Четвер, 13 травня 2021 |

Відповідне рішення ухвалила під час засідання Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"З 00 години 00 хвилин 01 травня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міста Києва, та застосувати на території міста Києва обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “жовтий” рівня епідемічної небезпеки", — повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, з 1 травня відновлять роботу:

весь наземний громадський транспорт та метро у звичайному режимі (з дотриманням визначених норм)

• заклади торгівлі
  • торгово-розважальні центри
  • ринки
  • ярмарки
  • заклади громадського харчування
  • спортивні зали та фітнес-центри
  • Центри надання адміністративних послуг (за попереднім записом через електронні сервіси)

Що відомо

• Станом на 28 квітня у столиці підтвердили 1070 нових випадків захворювання на коронавірус. Загалом на COVID-19 захворіло 193 690 киян.
  • Міський голова Києва Віталій Кличко закликав киян за можливості провести Великдень та травневі вихідні у родинному к