Четвер, 13 травня 2021 |

Гостомельська селища рада розпочала благодійну акцію. Головний символ свята, паску, отримали мешканці Гостомельської територіальної громади з категорії багатодітних родин, літнього віку. Вручаючи їх, приємно було чути, особливо від ветеранів, що їх не забули в цей непростий час, що на їхньому столі буде часточка Великоднього торжества. Головна мета акції — чутті великої родини, котра об’єднуватиме всіх у поступі перетворень і розбудові громади. Також висловлювали подяку за календарики, на яких зображено найвидатнішу перлину історії нашого краю, церкву Покрови Богородиці, котрий за ініціативи очільника громади Юрія Прилипка почали оновлювати, здійснюючи капітальний ремонт на території і всередині храму.