Четвер, 13 травня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Поки тривають карантинні обмеження заяви слід направляти на електронну пошту відділу у справах дітей Гостомельської селищної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. А по їх закінченню ви зможете це зробити безпосередньо у відділі у справах дітей за адресою: Київська область, смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська, буд. 125. Телефон для довідок: 0681233702.

Враховуючи встановлення карантинних обмежень в області та в країні, оздоровлення і відпочинок дітей у літній період 2021 року розпочнеться після прийняття Урядом рішення про скасування карантинних обмежень. 

 

Статтею 25 Загальної декларації прав людини Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила, що діти мають право на особливе піклування і допомогу та користуються однаковим соціальним захистом.
Основною метою Декларації прав дитини та Конвенції про права дитини є якнайкраще забезпечення інтересів дітей, забезпечення спеціального захисту і піклування, надання можливостей та сприятливих умов для всебічного розвитку, відпочинку та дозвілля кожної дитини.

Поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, зайнятість у канікулярний період, запобігання бездоглядності, створення можливості продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей дітей забезпечують організоване оздоровлення та відпочинок.

Найважливішими стратегічними завданнями органів селищної влади щодо забезпечення соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок, створення безпечних умов перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Забезпечення оздоровленням та відпочинком дітей буде проводитися на підставі заяв батьків в порядку черговості та пріоритетності статусу дитини. Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Тому запрошуємо батьків та осіб, що їх замінюють, дітей соціально незахищених категорій звернутися до служби у справах дітей та сім’ї аби встигнути скористатися пільгою на направлення дітей віком 7-17 років на змістовний відпочинок.

До дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, відносяться:

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;

діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;

діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер в наслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;

діти, які постраждали в наслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);

діти, у яких один із батьків має інвалідність І чи ІІ групи;

діти, які взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

діти зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

діти з багатодітних сімей ;

діти з малозабезпечених сімей ;

діти, які перебувають на диспансерному обліку;

талановиті та обдаровані діти;

діти - відмінники навчання.

Новини